Menu
Jesteś tutaj: Nieruchomości Lucyna Madej > O nas

O nas

Biuro Obrotu Nieruchomościami założone w 1994 roku prowadzone przez Lucynę Madej działa na podstawie licencji zawodowej POŚREDNIKA w OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI nr 669 nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast.

Świadczy usługi w zakresie pośrednictwa : kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości, lokali mieszkalnych i użytkowych oraz działek rekreacyjnych, budowlanych jak i komercyjnych.

Zapewniamy pełną obsługę prawną i notarialną transakcji. W razie potrzeby pomagamy w załatwianiu niezbędnych do umowy dokumentów dotyczących nieruchomości. Pomagamy w ustalaniu wartości rynkowej nieruchomości.

Na życzenie klientów sporządzamy umowy przedwstępne i organizujemy umowy notarialne w dowolnej miejscowości.

Oferty nieruchomości prezentujemy z własnymi zdjęciami oraz opisami na podstawie własnych oględzin i pomiarów. Nasze oferty publikujemy w prasie lokalnej, regionalnej i ogólnopolskiej oraz ogłaszamy za pośrednictwem Internetu. Nie sprzedajemy adresów nieruchomości.

Nasze biuro jest jednym z pierwszych biur pośrednictwa na rynku wadowickim – działa nieprzerwanie od 1994 roku. Współpracujemy z biurami zrzeszonymi w regionalnych Stowarzyszeniach Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w ramach Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości w Polsce.

Biuro jest członkiem Małopolskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami z siedzibą w Krakowie (www.mspon.org.pl).

Zapraszamy do Biura od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00
w innych terminach – po uzgodnieniu telefonicznym

Od 2009 roku obowiązkowe świadectwa energetyczne dla domów
Więcej informacji na stronie www.swiadectwa-energetyczne.pl