Menu
Jesteś tutaj: Nieruchomości Lucyna Madej > Działki komercyjne > Sprzedaż > Działka komercyjna 94,70 ar – Osielec gm. Jordanów woj. małopolskie

Działka komercyjna 94,70 ar – Osielec gm. Jordanów woj. małopolskie

OSIELEC gm.Jordanów woj.małopolskie
Nr. oferty: 285/15
890 000 zł (93.98 zł/m2)

Zostaw wiadomość

  Szczegóły oferty

  Powierzchnia (ar): 94.70

  Cena za m2: 93.98

  Przeznaczenie działki: Komercyjna

  Dojazd: Asfalt

  Kanalizacja: Tak

  Prąd: Tak

  Gaz: Nie

  Woda: Tak

  Ogrodzenie: Nie

  Opis oferty

  Atrakcyjna działka usytuowana w miejscowości letniskowej idealna pod inwestycję obejmująca łączną powierzchnię 94,70ar z czego około 70ar stanowią tereny budowlano – usługowe, pozostały areał stanowi teren położony w obszarze zieleni ekologicznej.
  Miejsce bardzo urokliwe, położone na szlaku kolejowym na trasie Kraków -Zakopane oraz przy drodze krajowej nr 28 Bielsko-Biała – Nowy Sącz.
  Miejscowość znajduje się w rejonie malowniczego, przełomu rzeki Skawy oddzielającego Pasmo Policy w Beskidzie Żywieckim od Beskidu Makowskiego, z racji swoich walorów idealnie nadające się na działalność w dziedzinie hotelarstwa i rekreacji np. domki letniskowe/ campingowe, pensjonat, agroturystykę czy dom spokojnej starości bądź też inną działalność o podobnej tematyce.
  Dodatkowy atut stanowi sąsiedztwo rzeki Skawy, która wijąc się tworzy zakola, które w lecie są wspaniałymi miejscami do kąpieli ale też nad której brzegami można zorganizować klimatyczne dancingi czy grill a nawet zjeść śniadanie, czy kolacje przy szumie nurtu rzeki.
  Teren płaski, częściowo już zagospodarowany: obsadzony krzewami ozdobnymi z wykonanym w kamieniu oczkiem wodnym, brukowanymi alejkami, usytuowany u podnóża wzgórz Beskidów po których spacery o każdej porze raku to niewątpliwa atrakcja i fantastyczny relaks a także możliwość skorzystania z darów lasu; leśnych jagód, malin, grzybów itp.
  MEDIA: na działce: prąd 50KW, kanalizacja, woda ze studni.

  Miejsce to, to oaza cichy i spokoju, oddalone od miejskiego zgiełku czekające na kogoś z wizją i fantazją, kto wykorzysta jego potencjał. POLECAMY

  Podobne ogłoszenia

  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  284/21/a
  Szczegóły
  313/20
  Szczegóły
  OLYMPUS DIGITAL CAMERA
  51/21
  Szczegóły