Menu
Jesteś tutaj: Nieruchomości Lucyna Madej > Działki komercyjne > Sprzedaż > Działka 50ar nad Jeziorem Mucharskim – Mucharz – okolica; powiat Wadowice

Działka 50ar nad Jeziorem Mucharskim – Mucharz – okolica; powiat Wadowice

Mucharz- okolica
Nr oferty: 333/21
247 000 zł (49,40 zł/m2)

Zostaw wiadomość

  Szczegóły oferty

  Powierzchnia (ar): 50

  Cena za m2: 49,40

  Przeznaczenie działki: inna/inwestycyjna

  Dojazd: Asfalt

  Kanalizacja: Nie

  Prąd: Nie

  Gaz: Nie

  Woda: Nie

  Ogrodzenie: Nie

  Opis oferty

  Gratka dla naszych Klientów – działka idealna dla inwestora i nie tylko!!
  Oferujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość – działkę około50ar położoną bezpośrednio przy  linii brzegowej Jeziora Mucharskiego.
  Działka charakteryzuje się bardzo dużym wachlarzem możliwości jeśli chodzi o jej wykorzystanie i adaptację zarówno na cele inwestycyjne/rozrywkowe jak i turystyczne.
  Mamy na niej możliwość lokalizacji obiektów nie połączonych trwale z gruntem związanych z wypoczynkiem i turystyką, jak i urządzeń związanych ze sportem i rekreacją  – w tym pomostów do cumowania łodzi, tarasów nadwodnych , ramp oraz innych obiektów i budowli nie związanych trwale z gruntem takich jak: pawilony sprzedażowe/wystawowe, barakowozy, obiekty kontenerowe urządzenia rozrywkowe i powłoki pneumatyczne. 
  Media: prąd i woda – do podciągnięcia, kanalizacji brak (konieczność odprowadzania  ścieków do szczelnych zbiorników bezodpływowych).
  Dodatkowym atutem działki jest jej doskonałe z punktu widzenia  inwestycyjnego położenie – przy ruchliwej drodze z możliwością prawo i lewo skrętu.
  Dojazd asfaltowy.

  Podobne ogłoszenia

  N78
  Szczegóły
  N41
  Szczegóły
  N69
  Szczegóły