Menu
Jesteś tutaj: Nieruchomości Lucyna Madej > Domy > Sprzedaż > 2 domki letniskowe, każdy ok. 40m2, dz. 11ar – Rzyki, gm. Andrychów, pow. Wadowice

2 domki letniskowe, każdy ok. 40m2, dz. 11ar – Rzyki, gm. Andrychów, pow. Wadowice

Rzyki
Nr oferty: N62
390 000 zł

Zostaw wiadomość

  Szczegóły oferty

  Powierzchnia (m2): 80

  Cena za m2: 0

  Powierzchnia działki (ar): 22

  Rynek: Wtórny

  Typ budynku: letniskowe, wolnostojące

  Rok budowy: 0

  Materiał: drewno

  Pokrycie dachu: blacha, blacha dachówkowa

  Droga dojazdowa: utwardzona

  Meble: Tak

  Balkon / Taras: Tak

  Garaż lub parking: Nie

  Ogrodzenie działki: tak

  Piwnica: Tak

  Kanalizacja: Tak

  Prąd: Tak

  Gaz: Nie

  Ogrzewanie: klimatyzator z pompą ciepła

  Woda: Tak

  Opis oferty

  Oferujemy Państwu 2 domki rekreacyjne posadowione ogrodzonej działce o pow. 22ar idealny na własne cele rekreacyjne jak i jako lokata kapitału – z racji walorów turystycznych Rzyk domek z powodzeniem można wynajmować.

  Domek pierwszy: budowany w konstrukcji drewnianej, kryty blachą ,na wysokim murowanym fundamencie o pow. zabudowy 31mkw ; pow. użytkowej ok. 40mkw.
  Na jego powierzchnię składają się: przedpokój, kuchnia, pokój, łazienka z prysznicem, pokój na poddaszu, który służy jako sypialnia. W kuchni i w łazience na podłodze płytki ceramiczne, w pozostałych pomieszczeniach na podłogach deski. Ściany obite boazerią . Okna plastikowe, drzwi drewniane. Pod budynkiem i tarasem pomieszczenie gospodarcze.
  Media: woda i kanalizacja miejska, gaz na działce sąsiedniej 2 m, prąd, alarm, ogrzewany klimatyzatorem z pompą ciepła.

  Domek drugi:  w stanie surowym zamkniętym o pow. użytkowa ok. 40mkw, położony na zbrojonym fundamencie, uszczelnionym i osłoniętym gumową membraną, dookoła domku rury odwadniające. Budowany w konstrukcji szkieletowej z drewna sezonowanego, płyty OSB, wiatroizolacja. Belki podłogowe na parterze i poddaszu są bardzo szerokie, specjalne wzmacniane aby usztywnić konstrukcję i zapobiec ”skrzypieniu”, Ściany z zewnątrz docieplone 10cm warstwą styropianu, wykończone kolorowym tynkiem akrylowym ”jasny beż”. Istnieje możliwość docieplenia 15cm wełną (dla wariantu mieszkalnego). Okna trójkomorowe, duże okno tarasowe przesuwane, drzwi wejściowe przeszklone- przez co budynek jest dobrze doświetlony. Dach kryty blachodachówką – zamontowane śniegołapy. Orynnowanie i parapety pod kolor blachodachówki.
  Media: woda miejska przy budynku, gaz na działce sąsiedniej 2 m, kanalizacja na działce, prąd do podłączenia z domku sąsiedniego.

  Działka w całości ogrodzona płotem z siatki, przeznaczenie działki w planie zagospodarowania około 8ar w terenach zabudowy mieszkaniowej, reszta rolno – leśna .

  Dojazd do nieruchomości drogą utwardzoną.

  ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA:

  DOMEKU 1 Z DZIAŁKĄ 11AR- CENA 260 000ZŁ

  DOMEKU 2 Z DZIAŁKĄ 11AR – CENA 130 000ZŁ

   

  Podobne ogłoszenia

  N 97
  Szczegóły
  N 94
  Szczegóły
  N62
  Szczegóły