Strona internetowa madej.net.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Lokale sprzedaż

LokalizacjaWADOWICE -CENTRUM
Numer oferty160/19
Cena1 800 000 zł
Opis: Kamienica z 1924r o pow.całkowitej 690 mkw z lokalami handlowymi i mieszkalnymi posadowiona na działce o pow. 11,70 ar.
Dwukondygnacyjna z niewielką piwnicą i strychem. Murowana z cegły,dach dwuspadowy,stropy nad piwnicą-sklepienie ceglane,nad parterem i piętrem strop drewniany belkowy. Schody na piętro masywne kamienne,w korytarzu płytki ceramiczne,w lokalach mieszkalnych wykładzina podłogowa.
W lokalach użytkowych posadzki z płytek ceramicznych. Okna w części mieszkalnej zespolone PCV. Drzwi drewniane. W lokalach użytkowych witryny sklepowe metalowe i z profili PCV. Na ścianach wewnętrznych Tynki cementowo-wapienne. Ściany zewnątrz otynkowane tynkiem nakrapianym.
Pomieszczenia ogrzewane węglowo-piece kaflowe i elektrycznie. W skład kamienicy wchodzą 4 lokale handlowe o łącznej pow.użytk. 212 mkw i 9 mieszkań o pow.użytk. 340 mkw., korytarz , schody - 87 ,mw, garaż pod jednym dachem 50,92 mkw
Media: prąd ,woda i kanalizacja miejska.
Dodatkowo na działce posadowiony są budynki gospodarcze o łącznej pow.86 mkw.
WYNAJEM LOKALI HANDLOWYCH I MIESZKALNYCH PRZYNOSI DOCHÓD WŁAŚCICIELOWI. Stan techniczny budynku - do generalnego remontu.