Strona internetowa madej.net.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Lokale sprzedaż

LokalizacjaWadowice
Numer oferty40/19
Cena620 000 zł +Vat 23%
Opis:KOSZTY POŚREDNICTWA BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY.
Lokal handlowo – usługowy/obecnie gabinet kosmetyczny SPA/ obejmujący łączną powierzchnię 173 mkw położony w przyziemiu budynku wielomieszkaniowego.
Budynek posadowiony na fundamentach,żelbetowych,ściany zewnętrzne i działowe z pustaków ceramicznych.
W skład nieruchomości wchodzi udział w działce wraz z miejscem parkingowym.W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciel może korzystać z basenu oraz sauny zlokalizowanych w segmencie budynku.
Na powierzchnię lokalu składa się 6 dużych gabinetów, 3 małe gabinety,2 łazienki z prysznicem,wc dla osób niepełnosprawnych,korytarz i pom. socjalne.
Wysokość pomieszczeń 3m.
Lokal z dużym potencjałem, posiada dwie duże witryny + drzwi wejściowe. Wykończony i zaadoptowany pod kątem prowadzonej działalności tj. salon kosmetyczny. Lokal o wysokim standardzie wykończenia,okna pastikowe, na podłogach płytki ceramiczne.Przestronne witryny zapewniają znakomity dostęp do światła dziennego oraz stanowią doskonałą możliwość reklamy prowadzonej działalności.
Media: prąd, woda i kanalizacja miejska, centralne ogrzewanie z kotłowni która znajduje się w budynku oraz klimatyzacja.
Lokal atrakcyjnie umiejscowiony z wejściem bezpośrednio z chodnika. Cena lokalu obejmuje meble w zabudowie. Opłaty związane z utrzymaniem lokalu : ok.900 zł+koszty ogrzewania+woda i prąd - wg zużyia.
LOKAL POŁOŻONY PRZY TRASIE W SĄSIEDZTWIE BUDYNKÓW I DUŻEGO OSIEDLA.