Strona internetowa madej.net.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Lokale sprzedaż

LokalizacjaWADOWICE - okolica
Numer oferty48/18
Cena6 900 000 zł + VAT 23%
Opis:Obiekt dwukondygnacyjny o łącznej pow. użytkowej ok. 5000 m2 położony na działce o pow. 0.68 ha przy drodze krajowej.
Oddany do użytku w 2006 r.o konstrukcji stalowej + panel /płyta obornicka/,ściany 10cm, stropodach panel 15cm.Wysokość w obiekcie 4 m.na każdej kondygnacji.
W obiekcie zainstalowano windę.Na posesję prowadzą dwa niezależne wjazdy , parking przed obiektem stanowi pow.ok. 2500 m2 i jest wyłożony kostką. Obiekt jest oświetlony z każdej strony. Do zagospodarowania jest również działka leżąca przy obiekcie – np. na myjnię samochodową lub skład.
W obiekcie prowadzi działalność kilka branż i supermarket, zajmując pow.4500 mkw. Wynajem tej pow.przynosi właścicielowi znaczny zysk.
MEDIA:gaz,woda i kanalizacja miejska.Na działce jest umiejscowione trafo elektryczne .
Budynek ogrzewany nagrzewnicami gazowymi. Do obiektu podłączony jest telefon i internet.Obiekt zlokalizowany przy drodze krajowej a co za tym idzie daje dużą możliwość pozyskiwania klientów.
ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA.