Strona internetowa madej.net.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. OK, akceptuję

Lokale sprzedaż

LokalizacjaBielsko - Biała
Numer oferty97/13
Cena2 200 000 zł + VAT (ok.60 000zł)
Opis:Budynek wolnostojący piętrowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 622,78mkw oraz wolnostojący budynek gospodraczy wielkości 126,63mkw z przynależną działką wielkości 33,79ar. Jest to piękna, okazała budowla zaprojektowana w 1891 roku przez Mathiasa Bartelmusa, wybudowane w 1989 roku. Budynek murowany, podpiwniczony, kryty dachem w konstrukcji drewnianej, dwuspadowym z lukarnami pokrytym blachą ocynkową. Na jego powierzchnię składają się nastepujące poziomy:
 • PIWNICE - 151,50mkw.
 • PARTER - 183,39mkw.
 • I PIĘTRO - 164,79mkw.
 • PODDASZE - 123,10mkw.

 • Fasada i elewacje boczne budynku posiadają ozdobne gzymsy i obramowania okien, elewacja zachowana w dobrym stanie bez spękań. Elewacja tylna przesłonięta została w roku 1975 nowszą przybudówką. Przed wejściem zachowane zostały kamienne stopnie. Fasadę zdobi znajdujący się przed nią taras ujęty ozdobną balustradą tralkową z wazonami. Budynek w stanie do remontu dzięki któremu może stac się jeszcze piękniejszą i bardzo atrakcyjną posiadłością.
  MEDIA: prąd, gaz woda i kanalizacja miejska, co gazowe.
  Częścią składową nieruchomości jest także wsponiany wcześniej wolnostojący budynek gospodarczy wybudowany w 1936 roku, murowany, częściowow podpiwniczony.
  Działka przynależna do nieruchomości położona jest w strefie mieszkalnictwa w której uwzględnia się funkcje usługowe z funkcja wiodącą. Ogrodzenie posesji stanowi cokół kamienny wraz z stalową siatką. Dojazd asfaltem.